Červen 2013

Náušnice do vínové barva a barvy bílé

13. června 2013 v 9:39 Výrobky na ukázku
Zdravím,tyto vínové naušnice jsem vyráběla doma.Inspirovala jsem se tím,že můžu dát jeden velký korálek a jeden menší korálek.Nakonec jsem z toho udělala takovéhle náušnice do vínové barvy.Tyto naušnice jsem na výrobu jednoduché a na nošení decentně lehké,snad se Vám líbí.

Náušnice NOVÝ styl

13. června 2013 v 9:31 Výrobky na ukázku
Zdravím,minulý týden jsem si doma vyráběla nějaké výrobky hlavně náušnice a vymyslela jsem nový styl,že přidám dvě ketlovací nitě neboli ketlovací drátky.Zkusila jsem to pouze do jedné barvy,ale výsleden se všem moc líbit,tak doufám,že se tyto náušnice budou líbit i Vám.
P.s. Udělala jsem růžové a oranžové.

SET (Náramek,Náušnice,Náhrdelník)

2. června 2013 v 17:26 Výrobky na ukázku
Zdravím,minulý víkend jsem na naší chatě vyráběla.Vyrobila jsem jeden SET (Náramek,Náhrdelník,Náušnice),do bílo červené barvy.Bílé korálky jsou větší a červené jsou střední rokajl.Snad se Vám tento SET líbí.

Ptejte se mně!

2. června 2013 v 16:28 | Nikoušš
Zdravím,potřebuješ se mně zeptat na otázku k vyrábění z korálků popřípadně i FIMO hmoty? Do komentářů mi můžeš napsat tvou otázku či otázky.Odpovím ti hned jak si tvou otázku přečtu.Ráda ti odpovím.Nepište mi otázky "mimo téma korálky a FIMO hmota",a nepište mi "trapné a sprosté otázky".Tak se mě ptejte...Pokud nevím odpověď napíšu Vám prostě promiňte ale nevím.Zdravím...

Vítejte na tomto blogu!

1. června 2013 v 8:45
Vítejte na tomto blogu!
Tento blog bude o originálním vyrábění hlavně z korálků.Naleznete zde různé ukázky výrobků,či nějaké tipy jak si něco vyrobit,také poradnu kde se mě na něco můžete zeptat ohledně vyrábění.Výrobky které tu uvidíte budou ručně vyráběné,komponenty jsou kupované.Budu ráda když se na mém blogu ještě zastavíš,a doufám,že se ti tu líbí.Výrobky které tu uvidíte budou spíše na ukázku,a ne na prodej.Děkuji,že jsi tady byl(a) a zatím se mějte.Zdravíčko...